elestem a jégen
Közzétéve: 2010. 01. 22. 13:48 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 01. 22. 13:48 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt doktor! Egy hónapja elestem ajégen.a bokám háromszorosára dagadt és a talpam is nagyon fáj. megröntgenezték, nem találtak semmit,de sajnos azóta sem tudok járni.
Tisztelt Páciens!
Ortopédiai vizsgálat szükséges, miért nem javul a helyzet. Kezdje el tornáztatni meleg vízben. Lehet, hogy a röntgen meg kell ismételni. Bokarögzítőre is szükség lehet. Ne hagyja annyiban!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


