elkezdett fajni a jobb boka

Közzétéve: 2010. 04. 05. 07:18 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az utobbi honapokban elkezdett fajni a jobb boka, olyan erzesem van mintha kibicsaklott volna es vissza kell allitani az eredeti allapotaban, ilyenkor bokakorzest szoktam csinalni. Ezugyben elmentem egy ortoped orvoshoz, aki felirt ludtalp betetet, ami valamivel enyhitette ezt az erzest, de nem mulasztotta el. Varom valaszat koszonettel.

Tisztelt Asszonyom/Uram!
Szalag részleges sérülés okoz ilyen tüneteket. Szívesen megvizsgálaom az Emineo rendelőben előzetes egyeztetés alapján 20/3308747.
Tisztelettel Dr.Melly András baleseti sebész
www.emineo.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek