elkezdett zsibbadni a torkom és a nyelvem
Közzétéve: 2010. 03. 03. 12:37 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 03. 03. 12:37 -
• 1 perc olvasás
Több honapja fáj a torkom, szakorvos javasolta madulaműtétett. De 2-3 napja elkezdett zsibbadni a torkom és a nyelvem . Mitől lehet ez.
A zsibbadásnak nagy valószínűséggel nincs szervi oka. Ismét meg kellene mutatni fül-orr-gégészeten.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


