eltérés a menstruációban
Közzétéve: 2012. 05. 31. 11:30 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 31. 11:30 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr! 20 éves egyetemista vagyok 1 éve szedek Yasminelle fogamzásgátlót és mindig rendszeresen megjött a vérzésem a 4. napon. Most is megjött, de eltért az eddigiektől, mert kevesebb volt a mennyisége. Mire utalhat ez? Kellene aggódnom? Orvos esetleg teszt? Köszönöm előre a válaszát!
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


