emelt családi - igazolás
Közzétéve: 2012. 05. 02. 10:30 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 02. 10:30 -
• 1 perc olvasás
a gyermekem atszmás és Budapesten tartózkodunk a betegség miatt fel kelletett jönünk szabolcs szatmár megyéből és az állam kincstár víssza küldték a gyermekem papírját...
... mert nem az a megyei szakorvos töltötte ki, hanem a Budapesti szakorvos és lehet e kérvényezni,hogy fogadják ell . mert az emelt családira jogosult legyek mert edíg, de állandó lakcimünk szabolcsba van .de edig elfogadták a tözoltó utcai klinika főorvos szakorvos igazolását mit lehet teni kérem válaszoljon. Mert én is daganatos beteg vagyok és nekem sokba kerül a Megyei kórházba elvini a gyermekemet
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
A szakterülethez tanácsadónk nincs, a jogosultságot szakorvos igazolja, de hogy melyik szintű ellátó igazolását fogadják el, azt az államkincstári kirendeltségen megmondják Önnek.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


