emelt családi - igazolás

Közzétéve: 2012. 05. 02. 10:30 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

a gyermekem atszmás és Budapesten tartózkodunk a betegség miatt fel kelletett jönünk szabolcs szatmár megyéből és az állam kincstár víssza küldték a gyermekem papírját...

... mert nem az a megyei szakorvos töltötte ki, hanem a Budapesti szakorvos és lehet e kérvényezni,hogy fogadják ell . mert az emelt családira jogosult legyek mert edíg, de állandó lakcimünk szabolcsba van .de edig elfogadták a tözoltó utcai klinika főorvos szakorvos igazolását mit lehet teni kérem válaszoljon. Mert én is daganatos beteg vagyok és nekem sokba kerül a Megyei kórházba elvini a gyermekemet



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


A szakterülethez tanácsadónk nincs, a jogosultságot szakorvos igazolja, de hogy melyik szintű ellátó igazolását fogadják el, azt az államkincstári kirendeltségen megmondják Önnek.

a szerk.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek