emlődaganat műtét után
Közzétéve: 2012. 06. 10. 07:19 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 10. 07:19 -
• 1 perc olvasás
Marciusba mutottek emlodaganattal,3hete kezdtem meg a sugarazast.Azota a honaljban csunya kipuposodas jelent meg ...
... a varrat menten,nem faj de ugy erzem mintha a szal nem szivodott volna fel.Ez letezhet,mennyi ido a teljes felszivodas? Ha nem szivodik fel mit lehet tenni? 4-ik hete szedem az Arcoxiat (Etoricoxib).Nagyon koszonom a valaszt
VÁLASZ
Valószínűleg a műtét egy késői szövődményéről lehet szó, a műtéti területen savó- vagy nyirok-gyülem alakulhat ki. A fonalak körül is kialakulhat gyulladásos folyamat, de ez többnyire fájdalommal jár. Keresse fel az operáló sebészét.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


