emlőultrahang
Közzétéve: 2005. 12. 27. 12:45 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2005. 12. 27. 12:45 -
• 1 perc olvasás
A kérdésem az lenne, hogy mialatt menstruálok mehetek-e emlőultrahangra?
Tisztelt Hölgyem!
Elvileg igen, de az ideális vizsgálati idő ha menstruacio után
van. Tisztelettel
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


