Én nem tapasztalok nagy javulást
Közzétéve: 2010. 06. 29. 13:15 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 06. 29. 13:15 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt "weborvos"! A torkomban a mandulám tájékán szúrást éreztem.Voltam orr-,fülgégésznél.Mivel munkahelyemen higítóval is dolgoztam, és kis hólyagokat talált a számban, torkomban, úgy találta, hogy a kimarta a vegyszer a torkomat, és a hólyagok afták.B-vitamin szedését tanácsolta, és gélt használjak a torkomra.Az afták elmúltak, legalábbis nem látok.De a szúró érzés visszatér , majd elmúlik.Piros a torkom a mandulám körül állandóan és a mandulám is fura.Nyelésnél is érzem mintha valami lenne a torkomban.Ez meddig tart, mit tegyek?ELmúlik vagy van rá jobb kezelés, esetleg valamit nem vettek észre.Már 2-szer voltam, azt mondta javul, de csak az aftákra értette.Én nem tapasztalok nagy javulást.A fülem is mintha kicsit el lenne dugulva.
Panaszait továbbra is fül-orr-gégészeten kell kezelni. Ha az afták elmúltak és tovább is fennáll torokkaparás és füldugulás, ezekkel a panaszokkal ismét fül-orr-gégészeten kell jelentkeznie.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


