endokrinológushoz mentem
Közzétéve: 2012. 05. 11. 11:15 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 11. 11:15 -
• 1 perc olvasás
Üdvözlöm! Többféle tünet (hízás, hajhullás, magas prolaktin és tsh) miatt endokrinológushoz mentem, aki szerint semmi bajom...
... Mindenesetre elküldött vérvételekre (magas prolaktin, magasabb tsh, anti tpo 0-200 ref.tartomány helyett 1300), valamint nyaki ultrahangra (jobb oldalon 8, bal oldalon 7 mm-es izodens göb). A szakrendelésbe május közepére kaptam időpontot, menjek el magánorvoshoz ezekkel az eredményekkel, vagy annyira nem vészesek? Egyáltalán jelentenek valami elváltozást ezek a tünetek?
VÁLASZ
A közölt leletek alapján nem látszik kétségesnek, hogy megfelelő szakember ( endokrinológus ) vizsgálatára és véleményére van szükség. A leletek között nincs olyan, amelyik alapján sürgősségi vizsgálatra lenne szükség.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


