érdekelne egy magyar orvos véleménye is
Közzétéve: 2012. 05. 23. 11:12 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 23. 11:12 -
• 1 perc olvasás
jelige: ausland Tisztelt Doktor Úr! A párom várandós,a 37. hétben van. Ma voltunk vizsgálaton és az orvosunk azt mondta,hogy a has és a fej méretei 35.hetinek felelnek meg. A baba UH alapján 2400 gramm és 47 cm. ...
... A második harmad elején genetikai vizsgálaton is voltunk,a magzatvízből vettek mintát. Ott azt állapították meg,hogy minden rendben van. Egyébként a baba nagyon sokat mozog éjjel és nappal is.
Van okunk aggodalomra?
Szeretném kikérni a Doktor Úr véleményét mert külföldön vagyunk és érdekelne egy magyar orvos véleménye is.
Válaszát előre is köszönöm!
Üdvözlettel
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


