eros izzadsag szaga van

Közzétéve: 2011. 02. 28. 15:02 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

lanyom 11 eves,olyan izzadsag eros izzadsag szaga van es nem tudjuk mar mit tegyunk.

A verejték és szaga egyéni. Gyakoribb tusolás, pamut ruhák viselése, kevesebb hús fogyasztása segít valamit. Későbbiekben szóba jön izzadság gátló használata, bár ez ellen a homeopátiás énem berzenkedik.

Üdvözlettel:Dr.Sebő Zsuzsanna gyermekorvos, homeopata

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek