erősen kipállott a melleim alja

Közzétéve: 2011. 10. 06. 12:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Üdvözlöm! Az lenne a kérdésem, hogy erősen kipállott a melleim alja, orvostól már kaptam 2 féle kenőcsöt rá, egy szárító/hámlasztó éjszakait, és egy másik nappali krémet. DE így 1,5 hónap után sem javul Mit javasol, hagyjam abba? Mást használjak? Menjek újra kontrollra?

Kedves Kérdező!

Ha ennyi idő után sincs változás kezelőorvosához menjen vissza kontroll vizsgálatra.

a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek