étkezés után a gyomorszáj környékén égő érzés
Közzétéve: 2011. 02. 25. 13:56 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 02. 25. 13:56 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor úr/nő! Kb. olyan másfél hete éreztem először étkezés után a gyomorszáj környékén égő érzést, ami hányingerrel is párosult. Kb. 2 napja már akkor is érzem, ha nem eszek. Olvastam róla, hogy lehetséges a gyomorfekély. Ön mit gondol erről? Mit javasolna? Köszönöm a válaszát!
Annak ellenére, hogy van hirtelen kialakuló gyomorfekély is, nem gondolom, hogy ebben szenved. Először körülnéznék az életemben, nincs-e olyan változás, ami pszichésen jelentősen megterhel (stressz). Azután végiggondolnám az életmódomat, étkezési szokásaimat, ha abban az „egészségestől" eltérőt találnék ( mennyiség, minőség, rendszeresség stb.) azon változtatnék. Ha a panaszok nem szűnnek, akkor következnének a vizsgálatok.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


