Ettől fájhat a nyakam?

Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:35 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Egy olyan problémával fordulok Önhöz, hogy a nyakam bal oldala, és a vállam nagyon fáj, és kicsit be is dagadt a nyakam! Elképzelhető hogy elaludtam, mert érezni hogy az izmok be vannak állva! Ettől fájhat a nyakam?

Lehetséges, hogy elfeküdte a nyakát, ez azonban néhány nap alatt rendeződni szokott kezelés nélkül is. Ha a fájdalom zavarja, gyógyszerekkel elő lehet segíteni a javulást, a gyógyulás folyamatát. Orvosa el tudja látni a megfelelő gyógyszerekkel.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek