Ettől fájhat a nyakam?
Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:35 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 08. 12:35 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Egy olyan problémával fordulok Önhöz, hogy a nyakam bal oldala, és a vállam nagyon fáj, és kicsit be is dagadt a nyakam! Elképzelhető hogy elaludtam, mert érezni hogy az izmok be vannak állva! Ettől fájhat a nyakam?
Lehetséges, hogy elfeküdte a nyakát, ez azonban néhány nap alatt rendeződni szokott kezelés nélkül is. Ha a fájdalom zavarja, gyógyszerekkel elő lehet segíteni a javulást, a gyógyulás folyamatát. Orvosa el tudja látni a megfelelő gyógyszerekkel.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


