ettől függetlenül lehetek még cukros?

Közzétéve: 2011. 02. 21. 06:39 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt doktor úr! Voltam vérvételen és vizelet vizsgálaton, és a cukor értékem a normál tartományon belül van, a vizeletemben pedig nincs cukor. Viszont a tüneteim:bőrszárazság, állandó bőrviszketés, szomjúságérzet, mostanában a lábszáramon, felkaromon kiütések(ami viszket), fáradtságérzet. Az lenne a kérdésem, hogy ön szerint ettől függetlenül lehetek még cukros, komolyabb cukor betegségem? (A nagymamám volt cukros, de neki időskori cukra volt.)Van okom aggodalomra? hogyan lehet kivizsgálni? Válaszát előre is nagyon köszönöm,

A cukorbetegség tünetei valóban a bőrviszketés, sok folyadékfogyasztás, sok vizelet és a fogyás lehet. De más betegségek is okozhatják a tüneteit. A normális éhgyomri vércukor és a negatív vizelet mellett a cukorbetegség lehetőségét ki lehet zárni. A kivizsgálás menetét a családorvosa tudja megtervezni és megszervezni. Ebben a kérdésben nem tudok segíteni.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek