ez csak a honeymoon fazis

Közzétéve: 2012. 07. 03. 10:06 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tiszteletem! Korulbelul egy honapja 13-as vercukorertekkel elmentem orvoshoz, o egybol ravagta hogy cukorbetegseg 1es tipusu, es inzulint kaptam. nem kert semmilyen vizsgalatot,...

... csak egy vervetel- vizelet parost, amiben csak annyi volt az eltero a normalistol /megkerdeztem/ hogy a vizeletben cukor van es az emelkedett vercukor szintem. ahogy elkezdtem az inzulint, szinte naprol napra lejjebb kellett venni a mennyisegbol, a bazist 1 nap utan abbahagytam. 2-3 het mulva mar ebedre-vacsorara nem is kell inzulin, reggelire is csak nagyon keves - folyamatosan javul. az lenne a kerdesem, hogy ez csak a honeymoon fazis /bar arrol azt olvastam hogy hetek honapok utan jon/, vagy valami mas lehet? szuinapi bulim utan / ahol tetemes mennyisegu alkoholt fogyasztottam/ lettem beteg. hasi tajekon fajt vegig hatrafele a hatamig. 3 hettel ezutan ittam par sort, es egesz nap hanytam.

varom a valaszat

koszonettel



VÁLASZ



A nagy mennyiségű alkohol fogyasztás után előfordulhat a hasnyálmirigy gyulladása, ez együtt szokott járni a cukorháztartás felborulásával. A leírt hasi fájdalom és az ismételt alkoholfogyasztás után jelentkező panasz alapján ez a lehetőség felmerül. Ha mégsem erről van szó, akkor is indokolt a részletesebb kivizsgálása a cukorbetegség irányába is és ennek megfelelő kezelés beállítása. Ez rendszerint a diabetológus feladata.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek