fabulon42 !

Közzétéve: 2011. 03. 06. 17:26 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr/Nő ! Magas a vérnyomásom. Több féle gyógyszer felirásával próbálkozott a háziorvosom de sajnos a mellekhatások miatt nem tudtam szedni őket. A legtöbbnél a "végtag fájdalom, duzzanat" volt a panaszom, de olyan is volt amelyik "ájulást" okozott. Végül a legkevesebb panaszt a Tarka 180 mg.-os tabletta okozza, de állandóan fáj a lábam. Fájdalomcsillapitóként az AFLAMIN 100 mg.filmtablettat irta fel, napi 1 db.-ot. Ha nem elég, akkor Ben-u-ron 500 mg.-al csökkentsem a fájdalmat. Az Aflamint közel 2 éve folyamatosan szedem, az orvosom irja fel. A kérdésem az lenne: Meddig szedhetem, hogy ne legyen káros hatással a szervezetemre. Sajnos már nem csak a bokám fáj, a térdem, a hátam és kisugárzik a karomra is. Tornázom, uszni járok, sokat mozgok, nem tudom mire vélni ezt az általános fájdalmat. Szeretném ha válszt kapnék a kérdésemre, főleg az Aflamin szedésével kapcsolatban. Köszönettel: fabulon42 !

Talán a leghelyesebb lenne részletes kivizsgálást végezni ami a csont-izom-izületi betegségeket illeti. Vannak olyan vérnyomáscsökkentők, melyek mellékhatásaként nem jelentkezik végtagduzzanat. A non szteroid gyulladáscsökkentőket a legkisebb hatásos mennyiségben, a lehető legrövidebb ideig helyes szedni, éppen a mellékhatások miatt. Ha már a gyógyszer hatástalan, nincs értelme tovább szedni.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek