fáj a torkom, az orrom enyhén bedugul

Közzétéve: 2012. 06. 03. 07:30 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Mi lehet az oka annak, tisztelt orvos! ...hogy fáj a torkom, az orrom enyhén bedugul néha viszont mikor kifújtam csomós váladék jött ki,...

... enyhe vérszínnel...:( LÁzam is volt 39-38 majd csak hő emelkedés...:/ Tegnap fájt a fejem, meg mindenem olyan volt mintha izomlázam lett volna.



VÁLASZ



A csomós váladék és a láz arcüreg gyulladásra utal. Fül-orr-gégészetre kellene elmenni, beutaló nem kell.


dr Gerencsér Emőke


Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek