fájnak a nyirokcsomóim
Közzétéve: 2010. 05. 13. 10:16 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 05. 13. 10:16 -
• 1 perc olvasás
Kedves Doktor ÚR! Nekem kb. 6 hónapja fájnak a nyirokcsomóim. Voltama utrahangon, megállapították, hogy van 2 db 6-8 mm-es nyirokcsomóm, ami nem malignus. Kaptam rá gyógyszert Sumamidot, de azóta is fáj a nyakam. Lehet-e limfóma. Köszönettel
A nyaki nyirokcsomók gyulladás következtében nagyobbodnak meg, tehát valószínűleg garat, vagy orrgarat/ melléküreg gyulladása van, vagy volt. 2 db reaktív nyirokcsomó nem limfóma.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


