farokcsont

Közzétéve: 2010. 02. 04. 15:23 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktornő/ Doktor Úr! 1,5 éve fáj a farokcsontom.Ha ülök, ha hozzáérek, vagy bármi feszülés miatt is. Akkor pont terhes voltam, mikor elkezdődött, így nem csináltak vele semmit a reumatológián. Aztán a szoptatás abbahagyása után ismét elmentem a reumatológiára és kaptam egy ijnekciót a csontba. Azt mondták, ettől elmúlik, de ez nem így történt. Kicsit jobb lett, de mostanra újra nagyon fáj. Az orvos szerint ez nem komoly, csak vékony vagyok, és az üléstől ill. nyomás hatására alakult ki.De csak tapintással vizsgált meg, és én viszont aggódom, nem lehet-e valami komolyabb, illetve amiatt is, hogy állítólag ez az injekció egy szteroid volt, és gondolom most kapnék újra. Önnek mi a véleménye? Kérjek komolyabb vizsgálatot? Tényleg lényegtelen dologról van szó? Köszönettel Jelige: farokcsont

Tisztelt Páciens!

Elhúzódó panaszok esetén röntgent javaslok a csontokról. Lehet bele injekciót adni, a steroid erős gyulladáscsökkentő. Tehermentesíteni kell ezt a területet pl ülőpárnát kell használni. Kenegetés pl Fastum géllel.

Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek