Fehérje a vizeletben

Közzétéve: 2007. 01. 04. 10:40 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Egy külföldi veseteszt alapján 3mg/dl fehérje van a vizeletemben, ami fátyolos, az alján fehér lerakodás van. Mit jelent ez, gyulladást, vagy egyéb lehet, panaszom nincs.

A vizeletben egyáltalán nem lehet fehérje, azt is mondhatnám, hogy még a 3mg/100 ml is sok, de természetesen nem az, mint ahogy az sem, hogy ha állni hagyják leülepszik. Azt javaslom végeztessen el egy belgyógyászati-nefrológiai kivizsgálást- minden pontosan kiderül és a helyére kerül.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek