Fejfájás-fejrázás után
Közzétéve: 2009. 03. 31. 14:24 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 03. 31. 14:24 -
• 1 perc olvasás
"Fejfájás-fejrázás után" 10 éves fiamnak két éve vannak fejfájásos panaszai amely fejrázás kézenállás,fejenállás után alakul ki.Valamikor lüktet a bal homloktáj,valamikor az egész feje fáj ill.lüktet,Minden esetben megelőzi valamilyen fejjel kapcsolatos torna.Mi okozhatja? Köszönettel.
Nem tudom, de ideggyógyászati vizsgálatot javaslok.
dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


