Fejtartás

Közzétéve: 2009. 05. 12. 10:16 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Fejtartás Három hónapos kisfiam nem tartja a korához képest masszívan a fejecskéjét,amikor tartja akkor is inkább balra fordítja, helyre fog jönni és megerősödik a tornákkal vagy maradandó lesz nála? Egy kis vércsomó van a bal oldalon a nyakán az orvos szerint a szülésnél alakult ki és felszívódik, sokat tornáztatom de tartok tőle,hogy nem fog javulni Kérem írjon Ön szerint hogyan fog alakulni és mégis mire számíthatok Köszönöm egy aggodó anyuka

Harmincéves gyermekorvosi gyakorlatom alatt mindenkinek rendbejött, aki szorgalmasan tornáztatta a babáját.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek