Félek,hogy elhagy az új barátom

Közzétéve: 2006. 01. 17. 12:49 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

30 eves vagyok. Ezelott 4 honapja a volt baratom csak ugy magyarazat nelkul elhagyott. Azota van egy uj baratom akit szeretek, de allandoan attol felek, hogy o is elhagy. Ha egyedul vagyok felelem fog el es sirni kezdek anelkul, hogy tudnam miert. A munkamra sem tudok figyelni. Folyton attol felek, hogy egyedul maradok es ejjeleket nem alszok bar azelott nyugodt ejszkaim voltak. Felek, hogy hibazok es az uj baratomat is elveszithetem. Mit tehetek, hogy ettol a felelemtol megszabaduljak?

Félelmeitől való megszabadulás érdekében kérjen beutalót pszichiáterhez.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek