fiam már egy hónapja szortyog

Közzétéve: 2011. 03. 01. 12:40 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó napot kívánok! A kérdésem az lenne,hogy a 17 hónapos fiam már egy hónapja szortyog,voltunk orvosnál,de azt mondta,hogy semmi baja.Az a baj,hogy már szinte nem jön semmi az orrából még is nagyon szortyog,nehezen alszik ezért.Mitől szortyoghat?Mikorra múlhat el?Válaszát előre is köszönöm!

Tisztelt Asszonyom! Fül-orr-gégészeten kellene megnézetni a babát, elképzelhető, hogy túl nagy az orrmandulája
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek