fiam van es nem szereti a tejet

Közzétéve: 2011. 03. 02. 08:11 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy eves fiam van es nem szereti a tejet sem a tapszert sem a hazi tejet csak szopni akar es az mar nagyon keves mit tegyek?

Adjon neki főzeléket, gyümölcsöt, kenyeret, és mellette szopizzon. Kaphat túrót, sajtot, húst, tésztát is. Ha nem fogadja el a kisded kosztot, hagyja békén, az anyatejes babák egy része nehezen áll át vegyes táplálkozásra, de előbb utóbb átáll.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek