figyelem a székletem
Közzétéve: 2011. 04. 16. 08:32 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 04. 16. 08:32 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Dr Úr/Nő! a jeligém: figyelem a székletem az a problémám, hogy bár ezt még csak most vettem észre először, de nagyon aggaszt, mert nem zárja ki a lehetőséget, hogy már régebb óta tart... Szóval hasmenésem volt, és vért is láttam benne, szép, piros vért...!!! eztán rá pár másodperce éreztem hogy még kell, és akkor meg csak piros vér jött!!!! ennek mi lehet az oka??? kérem segítsen!!!!! mert nagyon megijesztett a dolog!! eddig a székletem viszonylag normálisnak mondható volt, mert kettő, maximum három naponta volt és csak néha volt székrekedésem, de hasmenésem, csak most fordult elő legalább is ilyen!!!! Előre is köszönöm válaszát!!!!
Életkorának és nemének ismerete segítene a válaszadásban, de a leírtak alapján proctológushoz forduljon mielőbb!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


