fitymaszűkületem van

Közzétéve: 2011. 10. 16. 08:47 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor úr / nő ! 14 éves vagyok, későn érő típus. Teljesen biztos, hogy fitymaszűkületem van...

...Az lenne a kérdésem, hogy ez még tágulhat / tudom tágítani? A műtét az egyetlen út? Mit tegyek? Van valami más módszer a kés alá fekvésen kívül?

Köszönöm a választ, előre is !


VÁLASZ:


Szakvizsgálat nélkül a kérdés konkrétan nem válaszolható meg!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek