fodrászként dolgozom, remeg a kezem

Közzétéve: 2010. 01. 22. 13:37 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

33 éves nő vagyok,fodrászként dolgozom.Kézfej,ujj fájalmaim vannak,munka közben remeg a kezem.Fájdalomcsillapító krémet haszálok de csak kis időre szünteti a fájdalmat.Hová forduljak?

Tisztelt Páciens!
A kéz kis izületeinek fájdalma, gyulladása leggyakrabban reumatológiai okkkal magyarázható. Reumatológus szakorvoshoz forduljon!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek