FOG
Közzétéve: 2012. 05. 24. 10:54 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 24. 10:54 -
• 1 perc olvasás
Jelige : FOG Vagy 8 fogam hiányzik, 6 félig elrothadt és darabokban van. A többi pedig össze-vissza áll. Nincs félmillióm megcsináltatni, még a tizedrésze sincsen. Akkor hogyan tegyem rendbena fogazatomat ? Van megoldás ?
Kedves Kérdező!
A lakóhelye szerinti szakrendelőben keresse fel a fogászatot és kérjen tanácsot.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


