fogamzásgátló és fogyasztószer

Közzétéve: 2012. 05. 30. 11:07 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Nő/Úr! 21 éves lány vagyok, Kb. 3 éve szedek fogamzásgátlót (Yasminelle). Sajnos súlyfelesleggel küzdök. (Nem a fogamzásgátló szedése óta!!!) Sok diétát, tornát, gyógynövény kivonatot, étrendkiegészítőt kipróbáltam, sikertelenül...

... Most az ADIPEX-et szeretném kipróbálni (fogyást elősegítő gyógyszer).

A kérdésem az lenne, hogy az egyik befolyásolhatja-e a másik hatását? Szedhetem-e egyszerre a két gyógyszert? Kérem Önt, ha bármilyen kifogása van, mint Orvosnak, jelezze!

Válaszát nagyon várom, és előre is köszönöm! További szép napot!



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Kezelőorvosával beszélje meg. Az OGYI által be nem vizsgált termékek esetén a szerek együttes hatásáról és a további várható egészségügyi következményekről senki sem fog tudni információval szolgálni.

a szerk.




Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek