fogyás
Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:35 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 08. 12:35 -
• 1 perc olvasás
Jelige:fogyás Tisztelt Doktor Úr A következő lenne a kérdésem 39 éves nő vagyok két évvel ezelőtt 98 kg voltam. Két év alatt 20 kg-ot fogytam...
... A magasvérnyomásomra fél exforge és negyed bisoprololt szedek.Mostanában viszont azt vettem észre, hogy a pulzusom 60 míg a vérnyomásom 140/90 körüli inkább kicsit magasabb . Voltam a háziorvosnál, hogy nem-e sok a vérnyomáscsökkentő vagy nem kellene váltani másikra .Azt a választ kaptam, hogy most már életem végéig szednem kell ha egyszer elkezdtem és nem kell rajta változtatni.Valoban igy van? Hiába fogytam és futok rendszeresen? válaszát előre is köszönöm
VÁLASZ
A magasvérnyomás betegség kezelésének csak egyik tényezője a testsúlycsökkentés, a gyógyszer elhagyását csak egészen kivételes esetben teszi lehetővé. A közölt értékek megközelítik a kívánatosat, a viszonylag alacsony pulzus-szám a rendszeres futás következménye is lehet.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


