folyik valami a köldökömből
Közzétéve: 2012. 05. 16. 10:36 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 16. 10:36 -
• 1 perc olvasás
az lenne a kérdésem hogy,két hete folyik ilyen színtelen valami a köldökömből ...
... és nagyon büdös.sajnos elő szokott ez fordulni 2-3 havonta de eddig 1-2 hét és elmúlt,most 3.hete és még mindig folyik.nem tudom mit kell ezzel csinálni, orvoshoz nem szeretnék menni.van erre valami?
VÁLASZ
A mély köldök esetén nem ritka, hogy a bőrről leváló hámsejtek, a bőr által termelt váladék, szappan, krém, kőszerű képződmény kialakulásához vezet, ez azután gyulladást tart fenn. A váladékozó köldökkel a sebészt szokták felkeresni, aki a köldök mélyéről az oda nem valót el tudja távolítani. Ritkán előfordul a köldök elsődleges betegsége is, ezt ultrahangos vizsgálattal lehet felismerni.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


