Fülsípolás
Közzétéve: 2011. 04. 06. 11:34 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 04. 06. 11:34 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr / Hölgy! Pár hete megbetegedtem. Elmentem orvoshoz, mert az orrom eldugult, de nem tudott lejönni a váladék és az arcom is fájt. Az orvos antibiotikumot írt fel, hogy az arcomból a váladék távozni tudjon. Mára már ez a panaszom megszűnt, de a fülem azóta sípol.folyamatosan.egész nap. Nem volt még ilyen panaszom .sohasem. Mi a teendő? Jelige: Fülsípolás
A legfontosabb az, hogy nézze meg Önt fül-orr-gégész. Minél később vizsgálja meg szakorvos fülzúgás esetén a beteget, annál kisebb a lehetőség a zúgás megszüntetésére.
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


