furcsa érzésem van az alhasamban
Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:12 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 28. 09:12 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Szakértő! napok óta nagyon furcsa érzésem van az alhasamban, egészen lent a szeméremcsont felett. Egy helyen (mindig csak ugyanott) érzek egy mozgó, bugyogó érzést,...
... mintha valami mozogna/remegne bent, de kifejezett fájdalommal ez nem jár. ma már fájdalmat is tompán, de nem a mozgással összefüggésben, hanem az egész alhasamra kiterjedően. terhes nem lehetek (meddő vagyok és a ciklusom közepén járok) és a bélgázokkal sem hoznám összefüggésbe, mert WC után is ugyanúgy jelentkezik. Lehet esetleg egy belső kismedencei és/vagy bélgyulladás jele?
Válaszát megköszönöm
VÁLASZ
Valamilyen bél eredetű elváltozásra kell gondolni első sorban. A fájdalom inkább a gyulladásos eredet mellett szól. Ha a panasz nem múlik, indokolt az orvosi vizsgálata.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


