furcsa érzésem van az alhasamban

Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:12 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Szakértő! napok óta nagyon furcsa érzésem van az alhasamban, egészen lent a szeméremcsont felett. Egy helyen (mindig csak ugyanott) érzek egy mozgó, bugyogó érzést,...

... mintha valami mozogna/remegne bent, de kifejezett fájdalommal ez nem jár. ma már fájdalmat is tompán, de nem a mozgással összefüggésben, hanem az egész alhasamra kiterjedően. terhes nem lehetek (meddő vagyok és a ciklusom közepén járok) és a bélgázokkal sem hoznám összefüggésbe, mert WC után is ugyanúgy jelentkezik. Lehet esetleg egy belső kismedencei és/vagy bélgyulladás jele?

Válaszát megköszönöm


VÁLASZ



Valamilyen bél eredetű elváltozásra kell gondolni első sorban. A fájdalom inkább a gyulladásos eredet mellett szól. Ha a panasz nem múlik, indokolt az orvosi vizsgálata.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek