gócoska
Közzétéve: 2009. 06. 03. 14:59 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 06. 03. 14:59 -
• 1 perc olvasás
"gócoska"Tisztelt Doktornő/férfi! Meg szeretném kérdezni, hogy az normális-e, hogy a gyermekem éjszaka sokszor nyel nagyokat, olyan mintha valami váladék lenne az orrába, vagy a torkába (ha nem beteg akkor is), mindig horkol, gyakran a száján vesz levegőt. Az orrgaratot tavaly ősszel kivették, anno azt mondták, hogy ha tovább horkol akkor az a mandulája, de csak 3 éves kor után foglalkoznak ezzel, igaz a műtét alatt a garatmandulát is majdnem kivették, mert tiszta genny volt. Az orrgarat is gennyes volt. Kérjek kontroll vizsgálatot a szakorvostól, vagy ez nincs összefüggésbe? A garatmandula nagy neki születése óta.Köszönöm
Igen, vigye el orr-fül-gégészetre a gyereket.
dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


