Goldy
Közzétéve: 2012. 05. 07. 10:48 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 07. 10:48 -
• 1 perc olvasás
Jó Napot! Az a kérdésem lenne hogy szívleállással kerültem kórházba kaptam Tonogént és Cordarone-t és a zárójelentésemen az szerepel hogy a vizeletemben ephedrin és amphetamin gyanújelét találták!...
... Nem értem ez hogy lehetséges mivel soha életemben nem éltem semmiféle szerrel!
Válaszát előre is köszönöm!Goldy
VÁLASZ
A gyanújel koránt sem bizonyosság. Tehát nem kell felháborodni a leleten, mert senki sem vádolja Önt kábítószer fogyasztással.. Megjegyzem, vannak olyan gyógyszerek, amelyek kis mennyiségben tartalmaznak ephedrint.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


