Goldy

Közzétéve: 2012. 05. 07. 10:48 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó Napot! Az a kérdésem lenne hogy szívleállással kerültem kórházba kaptam Tonogént és Cordarone-t és a zárójelentésemen az szerepel hogy a vizeletemben ephedrin és amphetamin gyanújelét találták!...

... Nem értem ez hogy lehetséges mivel soha életemben nem éltem semmiféle szerrel!

Válaszát előre is köszönöm!Goldy



VÁLASZ



A gyanújel koránt sem bizonyosság. Tehát nem kell felháborodni a leleten, mert senki sem vádolja Önt kábítószer fogyasztással.. Megjegyzem, vannak olyan gyógyszerek, amelyek kis mennyiségben tartalmaznak ephedrint.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek