gombás fertőzés

Közzétéve: 2011. 02. 15. 18:23 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Körülbelül két hónapja gombás fertőzésem volt. Ekkor a nőgyógyászommal megbeszéltük milyen gyógyszert használjak, és használtam és hatott is. Viszont most megint jelentkezett. Előfordulhat, hogy a párom fertőzött el? Ha igen milyen kezelés ajánlott neki? Jelige: gombás fertőzés

Kedves Kérdező!
Előfordulhat. Külsőleg alkalmazott kezelés pl. kenőcs javasolt.
Tisztelettel:
dr.M.Zs.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek