gond van az orrmandulámmal

Közzétéve: 2010. 02. 11. 10:32 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

attól tartok valami gond van az orrmandulámmal mert sűrűn hangosan szuszogok és oan mintha belenne dugulva az orrom és nem kapok rendesen levegőt ezért lassan orrcseppen élek. ez azt jelenti h ki kell venni az orrmandulámat?vagy komoly a helyzet?mit javasol?

Azzal van gond, hogy nem vizsgáltatja meg magát fül-orr-gégészeten. Most már nehéz lesz a helyzetet uralni, mert orrcsepp-függővé vált. Azt kell megnézni, hogy van-e mechanikai akadály. Az orrmandula pubertásig elsorvad, ha nem ez a helyzet és a panaszokat orrmandula túltengés okozza, akkor kivételét javasolni fogják. De még akkor sem lenne gyógyult, amíg az orrcseppről nem szokik le.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek