gordonremszi
Közzétéve: 2012. 07. 05. 17:12 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 07. 05. 17:12 -
• 1 perc olvasás
gordonremszi Kb. három hete bordatörést szenvedtem. Két bordámon sima törés IV. és V., a VI. bordámnál félcsontszélességnyi elmozdulás van. Még mindig nagyon fáj, nem érzek gyógyulást. Felülvizsgálaton eddig egyszer voltam, jövő hét végén esedékes a következő. Válaszát köszönöm.
A bordatörés gyógyulása kb. 6 hetet vesz igénybe, az idő teltével a fájdalom mértéke fokozatosan csökkenni szokott. Szövődménymentes esetben a bordatöréssel nincs tennivaló, a leírt elmozdulás esetében sem.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


