Gumikacsa

Közzétéve: 2009. 11. 18. 13:35 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Gumikacsa Jónapot! A nyakamnál van egy idegbecsípődésem, amivel voltam is orvosnál, írt is gyógyszereket ahogy illik (Rantudil, Nydeton, Antidolorica).Azt mondanom sem kell, hogy iszonyatosan fáj, és a gyógyszereken kívűl rásegíthetek-e még valahogy a gyógyulásra? Masszírozással, esetleg nyakmerevítővel, vagy bármi mással. Vagy csak simán várjam, hogy jobb legyen.... Válaszát előre is köszönöm!

Tisztelt Webpáciens!
Panaszai nem múlnak tovább kell lépni vizsgálatokban röntgen vagy MRI szükséges, ennek eldöntéséről ortopéd, neurológus dönt. Szükség lehet rögzítőre is. Kisugárzó fájdalmak esetén azonnal forduljon orvoshoz!
További kérdesek esetén írjon!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
Mobil: 06-20-588-4294
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek