gyerek mellkasröntgen szülővel

Közzétéve: 2009. 08. 14. 10:37 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt dokor Nő/Úr! A kérdésem az lenne,hogy gyerekeknél,hogyan csinálják a melkasröntgent? Fiam 4 éves és eléggé félénk.Bent lehetek-e vele vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokásos eljárás?Köszönöm.

Ólomkötényt kap és bent lehet vele (ha nem terhes). Mesélje el a gyereknek a "fényképezést" előre.

dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek