gyógyszerátállás

Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:45 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige:gyógyszerátállás Tisztelt Szakértő! 2 kérdésem lenne. Az egyik,hogy epilepsziás roham okozhat-e többek között végtag fájdalmat. A következő kérdésem pedig a következőről szól most új gyógyszert kaptam...

... (Innovinil vagy ilyesmi) a Lamolep,Orfiril és Frísium mellé,az új gyógyszerből az estit először pénteken vettem be,a reggelit tegnap (ekkor estit nem kellett bevennem),ma 2-szer 1-et,holnap reggel 0 Frísiumot és holnapután pedig este is semmit. Jól vagyok akkor május 4-én kontroll. Az orvosom azt mondta,hogy lehetnek rosszullétek mert 2 hét kb. amíg megszokja a szervezet. Tegnap reggel alvásban reggel rosszul voltam majd álmos ezért sokáig visszaaludtam. Ma 2-szer este. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem,hogy mikor szóljak ha esetleg továbbra se lennék jól?



VÁLASZ



Május 4. már elmúlt, remélem a kontroll során a gyógyszerrel kapcsolatos dolgok tisztázódtak. Eszméletvesztéssel és izomgörcsökkel járó roham után lehetségesek izomfájdalmak.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek