gyomorbántalmak

Közzétéve: 2012. 06. 03. 08:10 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor úr/Doktor nő! 22 éves nő vagyok. Éjszakánként többször felkelek,hogy kellemetlenül "korog" a gyomrom és ennem kell akár egy éjszaka kétszer is...

... Érzem,hogy nem vagyok és nem is lehetek éhes mivel előtte 3 órája ettem. Véleményem szerint idegi alapon van,most lett vége a párkapcsolatomnak,egyszer már elmúlt,de pár napja megint visszajött. Anyukámnak is volt ilyen és kaptam tőle egy gyógyszert,nem tudom h jó e ez rá : Emozul 20 mg-os gyomornedv-ellenálló kemény kapszula. Nem voltam még vele orvosnál,nem akarom h gyomortükrözést végezzenek.

Jelige:gyomorbántalmak

Válaszát előre is köszönöm!



VÁLASZ



Nem vagyok róla meggyőződve, hogy ha orvosához fordul a panaszával, mindjárt a gyomortükrözést fogja javasolni. Egyébként a panaszai nem utalnak szervi megbetegedésre. Inkább az Ön által megfogalmazottakra ( idegi alapon ) vezethető vissza.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek