gyomorbántalmak
Közzétéve: 2012. 06. 03. 08:10 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 03. 08:10 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor úr/Doktor nő! 22 éves nő vagyok. Éjszakánként többször felkelek,hogy kellemetlenül "korog" a gyomrom és ennem kell akár egy éjszaka kétszer is...
... Érzem,hogy nem vagyok és nem is lehetek éhes mivel előtte 3 órája ettem. Véleményem szerint idegi alapon van,most lett vége a párkapcsolatomnak,egyszer már elmúlt,de pár napja megint visszajött. Anyukámnak is volt ilyen és kaptam tőle egy gyógyszert,nem tudom h jó e ez rá : Emozul 20 mg-os gyomornedv-ellenálló kemény kapszula. Nem voltam még vele orvosnál,nem akarom h gyomortükrözést végezzenek.
Jelige:gyomorbántalmak
Válaszát előre is köszönöm!
VÁLASZ
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy ha orvosához fordul a panaszával, mindjárt a gyomortükrözést fogja javasolni. Egyébként a panaszai nem utalnak szervi megbetegedésre. Inkább az Ön által megfogalmazottakra ( idegi alapon ) vezethető vissza.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


