gyomorszáj
Közzétéve: 2012. 05. 16. 10:00 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 16. 10:00 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor úr! 25 éves nő vagyok. Az utóbbi időben többször is enyhén fájt a gyomorszájam, illetve a köldököm felett...
... Ma viszont annyira elviselhetetlen volt a fájdalom, hogy sírva fetrengtem. Vettem be szodabikarbonát, utána sikerült hánynom, ami kissé véres volt. A fájdalmaim csak órák múlva enyhültek, közben a hasam is úgy felfúvódott, hogy alig bírtam menni. Először nagyon melegem volt, szakadt rólam a víz, majd jött a hirtelen váltás: majd megfagytam nyakig betakarózva is. Az volt a legrosszabb, hogy a hátamba is átsugárzott a fájdalom. Fájdalomcsillapítót nem mertem a véres hányás után bevenni.Ittam kamillateát és gyomorkímélő ételt ettem. Néhány hete is ugyanilyen panaszaim voltak, de akkor erősebb hányinger gyötört és össze is estem a gyengeségtől az utcán. 8 kilót fogytam február óta. Sosem fogyókúráztam, ráadásul mozgásszegény életmódot élek. Ez tényleg soknak számít? Háziorvosomat néhány hétig nem tudom felkeresni. Addig mit tehetek a gyomromért?
Jelige: gyomorszáj
VÁLASZ
A magyarázat nélküli fogyás és a leírt panaszok, tünetek részletesebb vizsgálatokat tesz szükségessé. Tanácsot nem tudok adni, mert nem tisztázott a panaszok oka. Ha nem a családorvoshoz, akkor a helyetteséhez vagy más orvoshoz kell fordulnia.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


