hajnalcsillag25

Közzétéve: 2012. 06. 12. 08:21 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Dr.úr/nő! Az lenne a kérdésem,hogy naponta mennyi neo-ferro folgamma tabletta szedése ajánlott a vashiány megszüntetéséhez? Hgb: 77,0 g/L volt kb 3hónapja,azóta szedem a tablettát,napi 1et. Ajánlatos emelnem az adagot? Köszönöm a választ! jelige: hajnalcsillag25

A vashiány pótlására nap 3x1 tablettát javasolnak, de az én véleményem szerint első sorban a vashiány okát szükséges tisztázni. Ha ezt sikerül megállapítani, akkor következhet a kezelés, ami nem minden esetben a vas pótlásából áll.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek