Hasfajas
Közzétéve: 2011. 03. 04. 07:25 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 04. 07:25 -
• 1 perc olvasás
Jo napot,kedves dr.No! A kerdesem az lenne,hogy miert erzek gyakori fajdalmat a hasam bal oldalan,a petefeszeknel,menzesz idejen mindig csak balfelol faj,(joboldalt vakbellel mutottek,azota nem erzek fajdalmat azon az oldalon)szexualis egyuttlet utan is,sot orgazmus utan is faj.Voltam mar nogyogyasznal miatta,de semmi rendellenesseget nem talalt,ennek mar 2 eve,majd belgyogyaszhoz mentem,mert emesztesi panaszaim is vannak es gondoltam amiatt fajhat,de ott sem talaltak semmi elvaltozast.Mi lehet a gond?talan ciszta vagy egyeb?ez mar eleg zavaro,foleg sex utan.Koszonom a valaszat!Jelige:Hasfajas
A mensessel összefüggő fájdalom mindenek szerint nőgyógyászati eredetű. Az úgynevezett endometriosis externa járhat hasi fájdalommal és enyhe eltérés esetén a szokásos nőgyógyászati vizsgálattal nem mutatható ki. Az elváltozás azt jelenti, hogy méh nyálkahártya sejtek tapadnak meg a kismedencében, a hashártyán és a menses idején itt is vérzés, ezt követően hegesedés keletkezik.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


