HASI-IZOM-fájdalom

Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:36 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Professzor Úr! A kérdésemre,- amit a hasi fájdalommal kapcsolatban feltettem-, a következőt tetszett írni: "A hasi izomzat fájdalma önmagában ...

... is előfordulhat sok ok miatt."

Azt szeretném kérni, legyen kedves megírni pl. milyen okok miatt ?!

Nagyon szépen köszönöm, és remélem, hogy a fájdalmas betegség-félém így kissé jobban kezelhető lesz majd, ui. jobban tudom, hova ill milyen szakterülethez kell fordulnom.

Jelige: HASI-IZOM-fájdalom



VÁLASZ



Pl. túlterhelés, rossz mozdulat, észrevétlen trauma, ütés, spontán izombevérzés, vírusfertőzés, övsömör, szokatlan elhelyezkedésű sérv(sebész is nehezen ismeri fel), gerincelváltozások, hasnyálmirigy betegségek, hogy csak a gyakoribbakat említsem. De ne várja tőlem, hogy a beteg kikérdezése és vizsgálata nélkül konkrétabb választ adjak és az összes lehetőséget felsoroljam, hiszen valószínűleg nem is ismerem.



Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek