hasi szúró, égő fájdalom oka

Közzétéve: 2012. 05. 24. 10:41 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! Furcsa panaszom van, amit már régóta vizsgálnak, (tükrözések , vérvételek, CT, ultrahang...)de nem jönnek rá az okára...

... Amikor megeszem az ételt, -rá2-3 órára- olyan érzésem van, mintha égő érzést okozna a belekben. Szinte érzem, ahogy halad bennem végig az adag.

Ügyelek, hogy mit eszek. Sokszor olyan fájdalmat okoz, hogy aggódok.

Kérem, segítsen kideríteni a feltételezhető okot.

Nagy tisztelettel és köszönettel:

Jelige hasi szúró, égő fájdalom oka



VÁLASZ



A vizsgálatokat ki kellene terjeszteni liszt és tejérzékenységre ( bár a tünetei nem utalnak egyértelműen erre az állapotra ) és célszerű lenne ételallergia vizsgálatot is végezni. Vannak úgynevezett funkcionális betegségek is, amikor nem tudunk valamilyen elváltozást kimutatni, ilyenkor a külső körülményekben kell keresni az okot.




Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek