hasmenés
Közzétéve: 2012. 06. 18. 10:21 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 18. 10:21 -
• 1 perc olvasás
Üdvözlöm! Egy hete kezdetem el szedni a Noacid 40 mg -os gyógyszert. Azóta hasmenésem van...
... Hiába veszek be hasmenésre kapott gyógyszert nem állítja meg. Lehetséges, hogy a Noacid miatt van? Mitörténik ha abbahagyom a szedését?
Tudni kell, hogy cukros vagyok és hasnyálmirigy gyulladásom miatt most egy hete, hogy ki jöttem a kórházból. A diétát próbálom betartani, még is hasmenésem van.
Válaszát köszönöm.
Jelige : hasmenés
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Vényköteles gyógyszer esetén a betegtájékoztató az irányadó, illetve a kezelőorvosa segítségét kérje.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


