hasmenés

Közzétéve: 2012. 06. 18. 10:21 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Üdvözlöm! Egy hete kezdetem el szedni a Noacid 40 mg -os gyógyszert. Azóta hasmenésem van...

... Hiába veszek be hasmenésre kapott gyógyszert nem állítja meg. Lehetséges, hogy a Noacid miatt van? Mitörténik ha abbahagyom a szedését?

Tudni kell, hogy cukros vagyok és hasnyálmirigy gyulladásom miatt most egy hete, hogy ki jöttem a kórházból. A diétát próbálom betartani, még is hasmenésem van.

Válaszát köszönöm.

Jelige : hasmenés



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Vényköteles gyógyszer esetén a betegtájékoztató az irányadó, illetve a kezelőorvosa segítségét kérje.

a szerk.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek